© 2018 Egisax.
Tel.: +370 648 05059
el. paštas: info@egisax.lt

Duetas

Smuikininkė Ieva ir saksofonininkas Egidijus

Jausmus žadinančios bei polėkį gyvenimui suteikiančios smuikininkės Ievos ir saksofonininko Egidijaus atliekamos melodijos abejingo nepaliks nei vieno. Tai vidinės energijos kupinas ir jaunatviško žavesio pilnas duetas, kuriame stilingai dera smuiko ir saksofono skambesys. Dueto atliekama programa skaidri ir šviesi, jautri ir romantiška, jausmus žadinanti ir užburianti širdis. Populiariausios ir žinomiausios melodijos Ievos ir Egidijaus programoje skamba nepakartojamais smuiko ir saksofono sąskambiais.

Saksofonininkas Egidijus

Smuikininkė Ieva

Smuiko ir saksofono muzika bažnyčioje – norint sukurti jausmingą ir iškilmingą atmosferą bažnyčioje, svarbu pagalvoti apie muziką. Sakoma, kad norimų pajusti emocijų visumą – jaudulį, iškilmingumą, eleganciją, šilumą, skaidrumą bei romantiką atskleidžia ir sukuria gyvai atliekama muzika. Muzika bažnyčioje turi itin didelį poveikį žmogui – mažina įtampą, sukuria tvirtumo ir saugumo jausmą, suteikia skaidrumo ir pilnatvės, sukelia gilios dvasinės ramybės būseną, padeda atsiriboti… Ypatingoms ir nepakartojamoms akimirkoms smuikininkės Ievos ir saksofonininko Egidijaus gyvai atliekama muzika bažnyčioje, šalia bažnyčios, kitose iškilmingose ceremonijose, jų vietose.

Smuikininkės ir saksofonininko pasirodymas su daline fonograma – įvairiausiems renginiams, asmeninėms šventėms, dalykiniams renginiams, įmonių, įstaigų, organizacijų renginiams smuikininkė Ieva kartu su saksofonininku Egidijumi yra paruošę daugiau nei dviejų valandų programą, kurioje skamba žinomiausi, populiariausi ir naujausi kūriniai.