© 2018 Egisax.
Tel.: +370 648 05059
el. paštas: info@egisax.lt

Ačiū Jums

Mielieji, dėkoju Jums už nuostabius žodžius

“Egidijau, dėkoju už puikų muzikavimą. Buvo išties labai jauku ir malonu klausytis Jūsų gyvai atliekamos muzikos. Tikrai nuoširdžiai sakau, esate tikras savo srities profesionalas. Džiaugėmės, kad pasirinkome būtent Jus.”

Agnė ir Justinas, 2018 m. rugsėjo 15 d.

3sax_small

“Egidijau, Jūsų klausytis buvo vienas malonumas, ačiū!!! :)”

Dovilė ir Tadas, 2018 m. rugsėjo 9 d.

3sax_small

“Puikus saksofonistas🎷! Nuostabiai praturtino mūsų šventę👨‍👩‍👧. Dėkoju Jums! Rekomenduoju💯!”

Indrė, 2018 m. rugpjūčio 11 d.

3sax_small

“Norime jums padėkoti už gražią muziką, kuri papuošė mūsų šventę. Ačiū!”

Karolina, 2018 m. rugpjūčio 6 d.

3sax_small

“Egidijau, dar kartą ačiū už gražią muziką. Pavyko padaryti puikią šventę. Profesionalus muzikantas ir simpatiškas žmogus. Ačiū Jums, Egidijau!”

Sergejus, 2018 m. birželio 22 d.

3sax_small

“Noriu padėkoti dar kartą už nuostabų vakarą, už nuostabią muziką! Labai džiaugiamės, kad vakaras buvo “gyvas” Jūsų dėka. Tikrai geriausios rekomendacijos. Ačiū Jums!💐🙂”

Dovilė, 2018 m. gegužės 21 d.

3sax_small

“Noriu Jums padėkoti, kad dalyvavote mūsų šventėje, papuošėte ją savo nuostabiai atliekama muzika, buvote toks puikus, kad visi Jus labai gyrė, visiems mūsų svečiams Jūs labai patikote. Dar noriu padėkoti už muziką, kurią mano prašymu grojote. Kai atėjome į salę man buvo staigmena, kai grojote mano mėgstamą dainą, labai, labai nudžiugau, ačiū!!! Jei kas klaus, ar žinau tobulą saksofonistą, rekomenduosiu drąsiai tik Jus. Sėkmės Jums ir iki kito karto!”

Neringa, 2018 m. gegužės 5 d.

3sax_small

“Dar kartą noriu padėkoti Jums už muziką – viskas buvo puiku, labai daug gerų atsiliepimų girdėjome, ačiū už muzikos grožį šventės metu. Nuo pat pirmų derinimo akimirkų – viskas aišku, lankstu, labai platus muzikinis repertuaras: nuo senų gerų iki absoliučiai šių dienų pop hitų. Tikrai rekomenduoju, nes muzikinė šventė bus garantuota.”

Vita, 2018 m. vasario 19 d.

3sax_small

“Labai nuoširdus bendravimas, pilnas patarimų, lankstus ir sugebantis padaryti tikrą ŠOU! Esame labai patenkinti – kokybė, atlikimas, emocijos – viskas buvo super! Ačiū, Egidijau! Sėkmės Jums!”

Rūta, 2017 m. spalio 14 d.

3sax_small

“Labai ačiū už nuostabius muzikos garsus. Buvo nepakartojama!”

Lina, 2017 m. rugpjūčio 20 d.

3sax_small

“Norėjau labai padėkoti už pasirodymą. Tėveliai liko be galo patenkinti pasirodymu ir repertuaru, visiems patiko! Tikiuosi, programos prailginimas nesutrikdė Jūsų šeštadienio vakaro planų! Dar kartą labai ačiū! ”

Ieva, 2017 m. rugpjūčio 19 d.

3sax_small

“Ceremonijos metu nespėjome padėkoti. Ačiū labai, viskas buvo super!:)”

Viktorija ir Donatas, 2017 m. liepos 15 d.

3sax_small

“Vakaras praėjo kuo puikiausiai, kaip ir norėjome. Dar kartą norime padėkoti Jums, kad pagražinote mūsų šventę.”

Karolina ir Vladimiras, 2017 m. liepos 14 d.

3sax_small

“Sakome didelį AČIŪ Jums!!! Už tai, kad mūsų šventę padarėte stebuklingą.”

Marija ir Gytis, 2017 m. liepos 7 d.

3sax_small

“Egidijau, dėkojame, kad buvote su mumis ir taip gražiai sugrojote mūsų mėgstamiausiu instrumentu.”

Kotryna ir Ričardas, 2017 m. liepos 1 d.

3sax_small

“Egidijau, ačiū už gražius žodžius ir, žinoma, už puikų muzikavimą ir Joninių vakaro paįvairinimą. Tikrai visi buvo maloniai nustebę. Viskas, kaip planuota.”

Daiva, 2017 m. birželio 23 d.

3sax_small

“Egidijau, mes dar kartą dėkojame jums už muziką ir, kad buvote mūsų šventėje, buvo gražu!🙂👍.”

Dovilė ir Mindaugas, 2017 m. birželio 17 d.

3sax_small

“Nepamatuojamo dydžio AČIŪ!!!”

Rasa Valaitytė, 2017 m. balandžio 7 d.

3sax_small

Dar kartą norime Jums padėkoti už tai, kad savo atliekama muzika prisijungėte prie mūsų šventės. Labai Jums ačiū. Atmosfera buvo labai gera. Ačiū Jums, kad mūsų gražiausią dieną prisidėjote prie mūsų šventės.”

Galina ir Arnas, 2016 m. rugsėjo 8 d.

3sax_small

„Egidijau, abu norime jums padėkoti už puikų pasiruošimą, gražų atlikimą ir lūkesčių išpildymą! Truputį užsitęsė ceremonijos dalis ir teko mažiau pasimėgauti jūsų grojimu, bet matėme kaip svečiai džiaugėsi jumis, lingavo, o ir mes puse ausies spėjome pasidžiaugti, kol vyko sveikinimai. Sakome dar kartelį ačiū ir tikimės, kad mūsų keliai dar prasilenks. Taip pat ačiū už visą pagalbą planuojant ir ruošiantis.”

Indrė ir Simonas, 2016 m. rugpjūčio 29 d.

3sax_small

„Egi, tavo muzikos garsai lydėjo mūsų su Pauliumi vestuvių dieną ir įsipynė į mūsų pažadą būti vienas su kitu visą gyvenimą. Buvo nerealu, dideliausias tau ačiū ir sėkmės ateities kūryboje.”

Anna ir Paulius, 2016 m. rugpjūčio 21 d.

3sax_small

„Labai norėčiau Jums padėkoti už puikiai atliktą darbą, įneštą nuostabią nuotaiką ir lankstumą. Svečiai, o ir mes patys, buvome maloniai nustebinti.”

Kristina ir Benas, 2016 m. rugpjūčio 6 d.

3sax_small

„Ačiū Jums labai už gražų vakarą. Buvo nuostabu! Visiems labai, labai patiko!!! :)”

Indrė, 2016 m. birželio 10 d.

3sax_small

„Be galo dėkojame už Jūsų dalyvavimą mūsų šventėje. Viskas vyko neįtikėtinai profesionaliai ir nuo širdies. Dar kartą ačiū, ačiū, ačiū… :)”

Justina ir Paulius, 2016 m. birželio 6 d.

3sax_small

„Norėtume padėkoti už puikų ir profesionalų darbą saksofonistui Egidijui! Tai žmogus, su kuriuo buvo malonu bendrauti visą laiką. Puikiai ir labai sklandžiai suderinome laiką bei repertuarą. Buvome maloniai nustebinti punktualumu ir nepriekaištinga išvaizda, gražiu bendravimu su vakarėlio svečiais bei tobulu kūrinių atlikimu. Kadangi darėme staigmeną jubiliejaus proga, buvo labai svarbu konfidencialumas ir netikėtas pasirodymas… Patikėkit, Egidijus išpildė visus pageidavimus! Rekomenduoju šį žmogų įvairioms progoms – vestuvėms, krikštynoms ar jubiliejams. Ačiū, Egidijau, už nuostabias šventės akimirkas! Dėkoju širdingai!”

Daiva Zubrickienė, 2016 m. birželio 3 d.

3sax_small

„Norime Jums dar kartą padėkoti už puikiai atliktą darbą! Jūsų skleidžiamos melodijos suteikė šventei nuostabią atmosferą! Ačiū Jums labai, labai!“

Akvilė ir Tomas, 2016 m. gegužės 14 d.

3sax_small

„Ačiū Jums už nuostabią muziką, kuria grožėjomės mūsų šventės metu. Taip pat dėkojame, kad papuošėte mūsų šventę savo buvimu.“

Vilkaviškio kredito unijos kolektyvas, 2016 m. balandžio 22 d.

3sax_small

„Esu be galo patenkinta pasirinkusi, būtent šį, muzikantą groti įmonės darbuotojų susitikimo šventėje. Tai PROFESIONALAS! Nuo pat bendradarbiavimo sutarties pasirašymo pradžios iki atsisveikinimo neturėjau nei vienos pretenzijos! Aukštas lygis! Be galo malonu bendradarbiauti! Visiems rekomenduoju!“

"Wille & Sand Forsikringspartner" AS, Ingrida, 2016 m. sausio 30 d.

3sax_small

„Ačiū Jums už profesionalumą, puikią muziką. Visiems svečiams labai patiko vakaro programa, o ypač man. Draugams ir pažįstamiems, ieškantiems profesionalaus muzikanto, rekomenduosiu Jus. Sėkmės Jums!“

Ina, 2016 m. sausio 23 d.

3sax_small

„Labai Tau dėkoju, Egidijau, už puikų grojimą ir mūsų šventės papuošimą savo muzika Vilniaus miesto rotušėje, parodos “Keturios Lietuvos sostinės” atidarymo metu. Tavo muzikinė kūryba labai atitiko mūsų dailės kūrybą. Tai buvo suderinta savaime, ekspromtu, be jokio pasiruošimo. Ir tai yra nuostabu. Labai tikiuosi, kad šį mūsų suderinamumą ir bendravimą meno srityje tęsime toliau. Labai, labai Tau AČIŪ“

Arvydas Bagočiūnas, VšĮ "Vilniaus dizaino mokymo centras" direktorius, 2016 m. sausio 7 d.

3sax_small

„Norime be galo padėkoti už puikų atlikimą mūsų šventės metu bei profesionalumą, nes vien 300 kūrinių repertuaras iš kurių reikėjo išsirinkti, pribloškė. Dar kartą nuoširdžiausiai dėkojame už tai, kad prisidėjote prie mūsų šventės savo saksofono skambesiu, kuris mūsų svečių nepaliko abejingų, sulaukėme net prašymų pasidalinti jūsų kontaktais, ką sėkmingai ir padarėme.“

Agnė ir Šarūnas, 2015 m. liepos 31 d.

3sax_small

„Norime padėkoti Egidijui už nuostabią kūrybą ir momentus, kuriuos jo atliekama muzika padarė dar jaukesnius, įdomesnius ir įsimintinus. Egidijus savo kūryba su mumis dalinosi jau kelis kartus metiniuose organizacijos suvažiavimuose. Jo improvizacijos kaskart nuskamba naujai ir tiesiog priverčia žavėtis! Ačiū už galimybę ir tikiuosi turėsime dar daug gražių renginių kartu!”

Virginija Pilipavičiūtė, JCI (Junior Chamber International) Lietuva prezidentė, 2015 m. liepos 1 d.

3sax_small

„Labai džiaugiuosi, kad Egidijus sutiko groti mano pirmosios personalinės tapybos darbų parodos atidarymo metu. Man tai buvo svarbus gyvenimo įvykis ir Jo skleidžiama muzika labai pagyvino renginį, įnešė kitų spalvų, šventiškumo ir elegancijos. Be abejo, sužavėjo ir visus renginio svečius! Egidijų pakviečiau ir jau į vėliau vykusią „Mėlyna geltona“ dailininkių grupės, kuriai priklausau, jungtinę tapybos parodą, kad dar daugiau žmonių turėtų galimybę išgirsti šio nuostabaus, šiltai bendraujančio, labai geranoriško kūrėjo saksofono viražus:)“

Ieva Liaugaudaitė ir “Mėlyna geltona” tapybos grupės narės, 2015 m. birželio 26 d.

3sax_small

„Vištyčio regioninio parko direkcijos kolektyvas neįsivaizduoja svarbiausių renginių be nuoširdžios Egidijaus pagalbos. Kiekvieną kartą pakvietus, jis sugeba susidėlioti savo laiką taip, kad rastų galimybę sugrįžti į tėviškę, į gimtąjį Vištytį ne tik pabūti su savo kraštiečiais ir miestelio svečiais, bet ir tapti tuo žmogumi, kuris sušildo ir savo saksofono muzikos garsais apjungia viską ko neįmanoma išsakyti žodžiais. Jautrumas, talentas ir meilė Gimtinei – šis puikus junginys nepalieka abejingu nei vieno. Kiekvieno renginio metu ar tai būtų Vištyčio regioninio parko 20 – ies metų jubiliejinis renginys, ar vištytiečio Viliaus Kočiubaičio knygos „Miestelis – kuris buvo Jo“ pristatymas, jo atliekama muzika leidžia mūsų jausmams ir mintims susidėlioti taip, kad dar kartelį galėtume mintimis, skambant muzikai, perbėgti per Vištyčio kalvas, pasigrožėti ežeru ir visai kitaip pažiūrėti į šalia esantį žmogų. Nuoširdžiai dėkojame Egidijui, ir linkėdami kūrybinės sėkmės, tikimės, kad Jo atliekama muzika visai greitai, vasaros pabaigoje, vėl suskambės Vištytyje Vištyčio regioninio parko lankytojų centro atidarymo šventės metu ir monografijos „Vištytis“ pristatymo metu“

Vištyčio regioninio parko kolektyvas, 2015 m. birželio 19 d.

3sax_small

„Ačiū, Egi, už nuostabią saksofono muziką, kuri papuošė mūsų vestuves! Išėjus iš bažnyčios ir išgirdus pirmuosius saksofono akordus kūną užliejo šiurpuliukai. Buvo taip gražu, tyra, šilta, jauku… Net trūksta žodžių tam jausmui apibūdinti. Net mano vyras, kuris skeptiškai žiūrėjo į šį sumanymą buvo lengvam šoke – saksofono muzika buvo tobula! Tad dar kartą ačiū Tau už Tavo nuostabią muziką ir už tai, kad pakylėjai mūsų jausmus per svarbiausią gyvenimo dieną! Būsime labai laimingi, jei sutiksi pagrąžinti savo muzika mūsų kūdikėlio krikštynas!!!“

Aida ir Linas, 2015 m. birželio 15 d.

3sax_small

„Kai pirmą kartą išgirdau saksofoną gyvai, visiškai pakeičiau nuomonę apie šį instrumentą. Nemaniau, kad saksofonas gali būti toks “lankstus” soliniuose pasirodymuose ir tinkantis įvairioms progoms. Galbūt tai priklauso nuo grojančiojo profesionalumo…? Teko dalyvauti įvairiuose renginiuose ir sutikti šį muzikantą – visuose juose žavėjo improvizacija, repertuaro gausa bei puiki nuotaika. Super!“

Gražiškių gimnazijos abiturientė Rasa, 2015 m. birželio 13 d.

3sax_small

„Prancūziškomis saksofono improvizacijomis prasidėjo Albert‘o Camus 100-osioms gimimo metinėms skirtas vakaras Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakultete. Žvakių šviesa, saksofono muzika ir literatūriniai skaitymai. Pats nuostabiausias jausmas, kai tavo mėgstama daina užpildo sielą. Ačiū Egidijui už jautrius širdžių virptelėjmus. Keli jo saksofono garsai ir tūkstantis mūsų emocijų… „Gyvenimas nėra lengvas, tačiau jis mums duoda meną, tikėjimą ir meilę.“ (A. Camus). Ir muziką. Gerą muziką“

Žydronė, 2013 m. lapkričio 20 d.

3sax_small

„Šiltas ir jaukus balandžio pavakarys Vištytyje prasidėjo ne tik dūžtančių ežero bangų garsais, bet ir gaivia saksofono melodija. Savo muziką visiems, susirinkusiems į romano “Miestelis, kuris buvo Jo”, pristatymą dovanojo Egidijus. Ačiū jam už kraštiečių subūrimą per muziką, ačiū už ypatingą muzikinę vakaro nuotaiką!“

Vilius Kočiubaitis, romano autorius, 2013 m. balandžio 25 d.